,

Car Mp3 Player – Karikues telefoni – Bluetooth – Best Price


Wireless

Bluetooth

Pergjigje Telefonatash

Radio Music Player

Dual USB Music Player

Memory Card Music Play

990L

Buetooth Car Mp3 Player G18

Bluetooth Car Mp3 Player – Karikues Telefoni

MP3 dhe karikues me Bluetooth

Transmetues ne te cilin mikrofoni dhe wireless-i  lejon thirrjet ne telefonin tuaj pa qene nevoja te perdorni duart, pas perfundimit te thirrjes automatikisht do te kthehet ne muzike. Karikues dhe mp3 player i cili pershtatet me gjitha makinat, mjafton ta vendosni ne cigaren e saj. Karikim i shpejte per cdo pajisje me porte dalese USB. Ju lehteson komunikimin ne telefon kur jeni duke drejtuar makinen. Mund te komunikoni me njerezit e zemres vetem me nje klikim.

Radio FM per te degjuar ritme muzikore te reja. Ju gjithashtu mudn te vendosni ne te dhe USB ose karte memorje per muziken tuaj te preferuar. Karikues telefoni ideal per perodrim gjate gjithe udhetimit. Ajo eshte e palevizshme nese eshte vendosur ne rregull ne cigaren tuaj.  Karikoni telefonat tuaj kur bateria eshte drejt fundit dhe e vetmja menyre karikimi per to ngelet ky Bluetooth Car Mp3 Player. Eshte e pershtatshme me shumicen e telefonave inteligjent dhe mundeson karikim te sigurte per te to. Me mbrojtje nga mbinxehja, nuk e demton telefonin tuaj. Karikoni cdo pajisje me porte dalese USB si smartphone, ora inteligjente, smart band, tablete, elektrik etj.

Produkte te ndryshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

 

SKU: H-MP3G18 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
color

Black

LLoji

Karikues me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat