Solucion per trajtimin e xhamave te makines – Aquapel

Te ndryshme

2,190L

SOLUCION PER TRAJTIMIN E XHAMAVE TE MAKINES

Aquapel – Solucion per trajtimin e xhamave te makines

Perdorni Aquapel per te rritur ndjeshem tejdukshmerin gjate shiut si diten ashtu dhe naten. Formon nje lidhje kimike ne xham ndryshe nga produktet e silikonit te cilet thjeshte e mbeshtjellin xhamin.

Efekti i tij zgjat deri ne 6 here me shume se produktet e tjera. Mund ta perdorni ne cdo xham te makines.
Perdorimi:
  1. Pastroni dhe thani plotesisht xhamin.
  2. Aplikoni Aquapel duke e mbajtir jastekun poshte mbi nivelin e xhamit.
  3. Shtrydhni produktin derisa te degjohet nje zhurme dhe leshohet ne jastek.
  4. Levizeni ne menyre te menjehershme lart dhe poshte, duke  u siguruar qe xhami eshte mbuluar mire.
SKU: aquapel-solucion-per-xhamat-e-makinave Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Solucion per xhamat

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat