Skaner OBD2 per Makinen – ELM327 C3 Bluetooth

Te ndryshme

2,890L

SKANER PER MAKINEN OBD2

Skaner per makinen OBD2 – ELM327  C3 Bluetooth

I mbeshtetur ne te gjitha protokollet OBD-II.

Suporton lidhjen me Bluetooth/ Wireless ne distance 5 deri ne 10 meter.

Ju mund te lexoni kode problematike gjenerike dhe specifike.

Punon ne te gjitha makinat e prodhuara nga viti 1996 dhe vitet qe pasojne.

Ne te do te gjeni programe si DashCommand, Toque etj.

Mund te lexoni dhe pastroni driten e motorrit tuaj te kontrollit.

Kontrollon Makinen per gabimet i fshin dhe jep parametrat e plota te saj .

Disponon programe si DashCommand , Toque etj .

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: skaner-obd2-makine Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Skaner Makine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat