, ,

Makine Qethje DSP per meshkuj | Washable Hair Clipper

DSP

1,490L

MAKINE QETHJE DSP PER MESHKUJ  DSP-990110

Makine qethje DSP per meshkuj – Washable Hair Clipper

Tehet e mprehte ju ndihmojne te perfeksiononi stilin e flokeve tuaj dhe mjekres. Pastroni qimet e padeshiruara nga hunda, veshet dhe trupi. Permiresoni ndjeshem efikasitetin tuaj te rruajtjes. Largoni mjekren tuaj ne te lagesht me freskues, xhel, ose shkume rroje dhe ne te thate.

Makin qethje e cila eshte shume e pershtatshme per perdorim te perditshem ose dhe gjate udhetimeve tuaja.
Maje e mprehte e pandryshkshme, mudn ti shpelani ne uje.
Gjatesi e rregullueshme e tehut per me teper lehtesi per te prere floket.
Koke e heqshme e cila mund te lahet. Thjesht hiqni koken dhe mund ta lani ate ne cezme per pastrim te shpejte.
Lereni te thahet per nje fare kohe dhe eshte gati perseri per perdorim.
Ju gjithashtu mund te perdorni furcen pastruese per te hequr floket ose pluhurin.
Makin rroje dhe qethje ergonometrike per trajtim te lehte, krijon ruajtjen e persosur pa asnje acarim per burrat.
Motorr i shpejte dhe efikas. E pershtatshme per cdo stil mjekre dhe flokesh, e lehte per te krijuar stile te vecanta te flokeve tuaj.
Blerje online ne Ibuy.al | Gjithcka qe ju duhet per kujdesin personal.
SKU: L386-DSP-90110 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

DSP

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat