Pastrues Ajri Baseus | Air Freshner | Purifier

Baseus

2,400L

 Baseus | Air Freshner | Purifier

Pastrues Ajri Baseus | Air Freshner | Purifier

Cilesimet Kryesore  | 

Marka | Baseus 
Materiali | Aliazh alumini
Mund te pozicionohet ne vendin e gotes 
Dimensionet | 70*70*152cm
Ajri i renduar ne makine nuk do jete me.
Mjaftojne 3 minuta per te pastruar nje makine te vogel, 5 minuta per fouristrade dhe 7 minuta per nje kamion.
Pajisje e certifikuar.
SKU: baseus-air-purifier-pastrues-ajri Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Pastrues Ajri

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat