, ,

Maske per Fytyren me mukus kermilli – Snail White Online


SPECIFIKAT

MASKE PER FYTYREN ME MUKUS KERMILLI

Me elastine dhe kolagjen rivitalizon lekuren

Balancon lageshtine ne lekure

Zhduk linjat e imta

Ngadaleson plakjen

Normalizon melaninen

Per te githa llojet e lekures

 

400L

Maske per Fytyren me mukus kermilli – Snail White Online

Maske per Fytyren me mukus kermilli – Snail White Online

  • E ndertuar nga mukusi i kermillit, Snail White i jep zgjidhje shume problemeve te fytyres si: ELEMINON PORET, PASTRON PIKAT E ZEZA, ZBEH DHE ZHDUK RRUTHAT dhe i  KTHEN GJALLERI FYTYRES SE LODHUR
  • Redukton shfaqjen e parakohshme te rrudhave (zvogelon shenjat e plakjes)
  • Redukton linjat e imta
  • Minimizon njollat e erreta ne fytyre dhe normalizon pigmentimin e melanines
  • Zvogelon ashpersinë e fytyres, zbut lekuren dhe permireson pamjen tuaj
  • Snail White permban elastine dhe kolagjen natyral, te cilat ndihmojne lekuren te duket me e fresket dhe e re
  • Mukusi i kermillit ka fuqi hidratuese dhe ndihmon ne balancimin e lageshtires se fytyres
  • Rigjeneron shtresen siperfaqesore te lekures, epidermen
  • Fale pranise se acidit natyral glycolic rivitalizon lekuren dhe rigjeneron qelizat e demtura
SKU: M-Maske per Fytyren me mukus kermilli Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Maske fytyre

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat