,

Llamp portative me Solar – 2 Modele Ndricimi

Te ndryshme

990L

LLAMP PORTATIVE ME SOLAR

Llamp Portative me solar

Llampe diellore LED e cila karikohet me ane te rrezatimit diellor. Rimbushje optimale e baterise ne menyre eko miqesore. Llampe portative me solar e krijuar posacerisht per te siguruar ndricimin tuaj dhe nje burim i vogel energjie per pajisjet tuaja ne castet kur rrjeti i energjise elektrike nuk eshte  i disponueshem.

Fale madhesise se vogel qe ka kjo llampe portative eshte e lehte per tu transportuar. Eshte i dobishem sidomos ne zonat ku rrjeti i energjise eshte shpeshhere mungese.
Ndizet lehtesisht dhe kushton me pak se nje llampe vaji. Ju lejon te kryeni aktivitete te tilla te perditshme si leximi, pune manuale, detryra shtepie etj.
Ideale per t’u perdorur ne natyre, kampe, kopshtari, shtepi, shetitje etj.
Fale peshes se ulet dhe dimensioneve te vogla, lehtesiht mund te mbarten dhe ne nje cante shpine. Ju vjen ne ndihme ne cdo cast, madje dhe atehere kur telefonat tuaj mund te jene duke i rene bateria mund ta rimbushni me ane te kesaj llampe.
Karakteristika | Llamp Portative
  • Llampa me funskion te lehte portativ.
  • E pershtatshme per tu perdorur ne ambjente te brendshme dhe te jashtme.
  • Karikim diellor.
  • Funksion shume mire dhe si nje elektrik dore portativ.

    Porosi online ne Ibuy.al | Dyqan Online

SKU: L349-TJ-3599-B Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat