Pompe Ajri Elektrike per Tullumbace – Lojra per Femije

Te ndryshme

2,490L

POMPE AJRI ELEKTRIKE PER TULLUMBACE

Pompe Ajri Elektrike per Tullumbace – Lojra per femije

Peshe e lehte dhe dizajn portativ.
Krijon lehtesisht nje atmosfere te ngrohte per aktivitete te ndryshme festive.
E shpejte dhe efikase.
Dy menyra per fryrjen e tyre me dore dhe automatikisht.
Presioni: 18000 Pa – 22000Pa
Tensioni: 110-120V
Frekuenca: 50/60Hz
Pesha e produktit: 1.3kg

 

SHENIM | Pompa nuk eshte pompe me helium. 

SKU: pompe-ajri-elektrike-per-tullumbace Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Pompe Ajri

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat