,

Makine rroje Gemei per meshkuj – High Technology

gemei

Heq qimet e fytyres dhe trupit pa lodhje e mundim

E sigurt dhe e shpejte

E le lekuren te bute

Depilator ideal per te gjitha llojet e lekures

E lehte ne perdorim

Zgjedhja e duhur kur udhetoni

1,490L

Makine rroje dhe qethje Gemei – High Technology

Makine rroje dhe qethje Gemei per meshkuj

Makine rroje per meshkuj me madhesi normale, precizion te larte, motorr te fuqishem. Eshte e ndertuar per te arritur performancen maksimale me nje motorr te perparuar. Siguron fuqi dhe shpejtesi te konsiderueshme pa prodhuar nxehtesi dhe zhurme shtese.

Brisqe profesional me teh te mprehte, shkurton te gjitha llojet e flokeve dhe mjekren tuaj. Kreher me madhesi te ndryshme, te perkryer per shkurtimin e flokeve te gjate, rruajtjen e mjekres dhe zonave te tjera te trupit.
Bateri e fuqishme dhe e qendrueshme per perdorim ne cdo kohe.

Karakteristika

  • Makine rroje e markes Gemei
  • Nuk demton lekuren, i jep asaj butesi pas ruajtjes
  • Zhurme minimale gjate punes
  • Teknologji e larte
  • Parandalon irritimin skuqjen dhe rritjen e qimeve ne brendesi
  • Mund ta perdorni edhe ne fytyre te thate, gjthmone pasi te keni lare dhe fshire fytyren me peshqir
  • Tehet e makines jane te ndertuara nga nje material cilesor
  • Ofron lehtesi ne pastrim
  • E vogel ne permasa, e merrni me vete edhe ne udhetime
  • Mund te karikohet

Blerje ne Ibuy.al | Dyqan Online ku mund te gjeni gjithcka qe ju duhet.

SKU: L312-makine rroje-gemei GM 839 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

gemei

LLoji

Depilator

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat