,

Furre per thonjte – LED Nail Polish Machine Online


SPECIFIKIMET

Fuqia: 800 Watt – 6 LED

Modeli: CJ L007

Materiali: ABS

Butoni Manual: 30 sekonda, 60 sekonda dhe 90 sekonda

Karikuesi: USB – Prizë

Tensioni: 5 Volt

1,200L

Furre per thonjte – LED Nail Polish Machine Online

Furre per thonjte – LED Nail Polish Machine Online

E projektuar per tharjen e manikyrit dhe xhelit ne thonjte tuaj ose ne tipsat e vendosur mbi thonj

Opsion i ndryshimit te temperatures

Forme dhe dizanj terheqes

Material ABS  jo i demshem per shendetin

Perdoret lehte, vendoseni ne prize dhe shtypni butonin e ndezjes se drites

Mund te perdoret per thajren e xhelit ne thonjte e dores dhe te kembes

SKU: GI-CJL007 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
color

White

LLoji

Furre per thonj

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat