,

Makineri Kokoshkash – Pop Corn Maker Blerje Online


E pershtatshme per shtepi, zyra ose dyqane

Me korent

Koha e pergatitjes: 4 Minuta

Kapak transparent

Cmim i arsyeshem

 

2,300L

Makineri Kokoshkash – Pop Corn Maker

Makineri kokoshkash – Popcorn Maker

A jeni t elodhur te blini kuti te kushtueshme kokoshkash ne sallat e kinemave? 

Pse te mos krijoni naten tuaj te filmit te persosur ne shtepi. Kjo makineri per kokoshkat me ajer te nxehte eshte e projektuar per t’iu dhuruar kokoshka me te mira ne pak minuta.

Kokosha ne shtepi brenda disa minutave. Vendosni misrin ne makineri, mbulojeni me kapak dhe brenda tre minutave shijoni kokoshkat e nxehta ne tasin tuaj. Kjo pajsije per kokoshka eshte rezistente ndaj nxehtesise, sigurohet me kapakun e saj te ngushte i cili mund te perdoret si nje kupe matese. Veshja e trupit te kesaj makineri kokoshkash eshte e krijuar per te izoluar nxehtesine dhe ajrin ne brendesi ne menyre te persosur. 

E pajisur me buton fikje dhe ndezje, opsion i cili nuk ju ben te shkoni ta hiqni nga priza sa here do e perdorni.

Cilesimet e saj

  • Makineri Kokoshkash – PopCorn Maker
  • Pergatit kokoshkat ne 4 minuta
  • E shpejte dhe e lehte ne perdorim
  • Pjek kokoshkat nepermjet ajrit te nxehte dhe nuk ka nevoje qe ju te shtoni vaj gjate pjekjes se tyre
  • Praktike per tu pastruar
  • Nuk ze vend ne kuzhine
  • Kursen energjine elektrike

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: L332-pop corn maker Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Pajisje Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat