,

Varese Celesash me Emoji – Emoji Keychain Bli Online


VARESE PER CELSAT ME EMOJI – EMOJI KEYCHAIN

CILESITE

Te qendisura me emoji

Fiksim i cdo femije

Material i bute dhe cilesor

Simbolike dhe te kendshme per dhurata

400L

Varese Celesash me Emoji – Emoji Keychain Bli Online

Varese Celesash me Emoji – Emoji Keychain Bli Online

  • Te vogla ne permasa, te buta dhe shume te kendshme. Keto varese per celsat jane te qendisura me emocione te se perditshmes, nga inati, dashuria e deri tek merzitja
  • Te preferuarat e cdo femije
  • Me material te cilesise se larte dhe te buta per tu prekur
  • Mund te varni celsat, mund ti vendosni ne canten e shpines, te dores ose ti perdorni si shperblime per nje rezultat te mire te femijes ne mesime
  • Aksesori me i mire qe mund ti shtoni nje feste ose party ditelindje
  • Gjithcka shfaqet ne tastieren tuaj te celularit ose kompjuterit, tani eshte gjendet e stampuar edhe ne keto varese celsash ose cantash
SKU: M-varese celesash-emoji Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Varese Celsash

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat