Kamer dixhitale per femijet tuaj ne shtije online


 • Kamer e ideuar per femijet mbi 5 vjec.
 • Mund te merret kudo me vete dhe femija juaj mund te fiksoje cdo gje.
 • Realizon deri ne 4000 foto.
 • E perbere prej materialit te silikonit.
 • Ndihmon ne zhvillimin logjik dhe emocional te femijes.

3,490L

KAMER DIXHITALE 

Kamera dixhitle per femijet eshte nje zgjidhje perfekt per vogelushit tuaj. Kjo pajisje ndihmon femijet te nxisin imagjitaten dhe krijmtarine e tyre. Mund te bejne foto ose te ralizojne video te ndryshme.

KAMER PER FOTO DHE VIDEO

Kamera dixhitale ka nje dizajn teper te bukur per femijet tuaj e teper terheqese per ta. Me nje material te qendrueshem e me nje cilesi te larte e mbrojne kameren nga gervishjet.

Nje loder kompakte por teper e dobishme per zhvillimin logjik dhe emocional te femijeve ne kete menyre vogelushet tuaj fillojne te krijojne perceptime rreth gjerave per rreth.

Ajo perbehet nga materiali prej silikoni i cili dallohet per jetegjatesine e tij dhe cilesine qe u jep objekteve te ndryshme.

Kete pajisje  mund ta lidhni me paisje te tjera nepermjet USB.

SPECIFIKATNew-X9-HD Screen Digital Mini Camera femije bli online iBuy.al

 • Ekrani: Ekran HD 2,0 inç
 • Fuqia : 1200W
 • Rezolucioni i videos: FULL HD 1920 * 1080
 • Rezolucioni i fotografise: 4608 * 3456
 • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh
 • Koha e karikimit : 2 ore
 • Mund te beni +4000 foto
 • Karta memorie : 32 GB
 • Permasat e kameres jane : 80 * 4 * 40mm
 • Pesha neto: 80g
 • Tensioni aktual i karikimit: 5V

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: children's fun camera Kategori:
Pesha1 g/kg
LLoji

Kamer dixhitale

color

Rose

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat