Cante dhe shtrat per te vendosur vogelushin tuaj


 • Ideale per  bebat 0-12 muajsh
 • Me dy funksione
 • Mund ta merrni me vete kudo
 • I papershkushme nga uji
 • Material sportiv dhe rezistent

3,990L

CANTE MBAJTESE PER BEBAT

Keni nevoje per te pasur nje produkt qe te kryej disa funksione per vogelushet tuaj sidomos nese jeni duke udhetuar. Ne ju japim zgjidhjen qe keni kerkuar gjithmone per te mbledhur te gjitha sendet e bebave ne nje pajisje te vetme.

CANTE PORTATIVE KU E PERDORNI EDHE SI SHTRAT Cante dhe shtat per te vendosur femijen tuaj produkt online iBuy.al

Bebi juaj mund te shtrihet ne menyre me te sigurte edhe te fleje i qete kudo qe mund ta keni vendosur kete cante portative.
Me nje material te cilesise se larte edhe aspak toksike, me nje pelhure encryption 600D Oxford i papershkueshem nga uji.
Ne pjesen e jashtme edhe i pajisur me 4 xhepa te ndryshem ne pjesen anesore ku mund te mbani sendet personale te femijes si p.sh pelenat, veshjet, shishe ose aksesore te tjere.
Kjo pajisje mund te paloset e mund ta mbani me ane te nje doreze qe ka te vendosur ose rripin qe eshte i rregullueshem sipas deshires.

SPECIFIKAT

 • Canten mund ta perdorni me dy funksione
 • Cante edhe shtrat per bebin tuaj
 • Me nje material te cilesise se larte
 • Shume e lehte dhe e thjesht per ta marre me vete
 • Ideale per foshnjet 0-12 muajshe
 • E dizenjuar ne menyre sportive
 • I papershkrueshem nga uji

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-0040 Kategori:
Pesha1 g/kg
LLoji

Cante per bebe

color

Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat