-9%
,

Aeroplan me telekomande SU 27 ku mund te luajne femijet tuaj


  • Mund ta montoni shume lehte
  • Me nje dizajn si aeroplanit origjinal Su27
  • Komandohet me telekomande 2.4G
  • Me bateri te karikueshme
  • Rezistent ndaj goditjeve

9,900L 10,900L

AEROPLAN ME TELEKOMANDE SU 27

Me nje dizajn si aeroplani i vertet i SU-27 e me nje pamje shume te bukur. Me kete produkt femija juaj do argetohet ne maksimunin e tij. Me nje material cilesore DIY i cili eshte i thjeshte, e teper fleksibel e mjaft rezistent ndaj goditjeve.

RC AIRPLANE SU 27

Mund ta komandoni me ane te telekomandes ku mund te beni ulje edhe ngritje qe jane relativisht te ulta. Me nje sistem vet-stabilizues te fluturimit inteligjent gjiroskop me gjashte boshe te integruar e me nje qendrueshmeri te larte te flutrimit te tij.

Mjaft i lehte dhe i thjeshte ne perdorimin e tij sidomos per fillestaret. Me nje peshe qe eshte vetem 100g ku mund ta instaloni shume shpejte.

Ne brendesi te paketimit keni pjeset e montimit te aeroplanit, kontrollin e larget te marresit, bateria, kabllo per karikim me USB.

Keshillohet te perdoret per femijet nga mosha 14+ e te montohet nga prinderit.

SPECIFIKAT

Frekuenca: 2.4G
Me nje distance: 200-500m
ESC: 6A ESC
Kontrolli i fluturimit DF
Motori pa furca: motor 1306
Servo: 2G * 2
Kontrolluesi i larget DS-6A + Mini marres SBUS
Me nje bateri: 3.7V 600MAH
Bateria e telekomandes: Bateria 4 * AA (nuk përfshihet)
Koha e ngarkimit: Karikuesi standard eshte rreth 45min; Karikuesi tjeter eshte rreth 20min (duke përdorur 2.5A)
Koha e punes: 8-12min
Madhesia e aeroplanit: 48 * 40 * 9cm

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-0041 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Lodra me telekomande

color

RED & BLUE

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat