, ,

Makine rroje per meshkuj Gemei – Profesionale – Blerje Online

gemei

1,590L

MAKINE RROJE PROFESIONALE GEMEI

Makine rroje profesionale per meshkuj – Gemei – Hair Trimmer

Preres profesional i flokeve, perdor teknologjine e fundit te teheve mprehes. Teknologji e cila eshte shume here me mprehese se tehet e zakonshem prej celiku. Makine rroje per rruajtje e shpejte dhe pa demtim e lekures, tehe qe vete mprihen dhe jane te lehte per t’u mirembajtur.

Bateri e azhornuar, dhe e rikarikueshme e cila ju mundeson nje rrujatje sa me te thjeshte. Baza e saj e karikimit siguron fuqi te forte dhe te fuqishme.
Trupi i saj shte i perbere nga materiali i forte i plastikes ABS. Makine rroje dhe qethje per meshkuj profesional me bateri te karikueshme. Zgjidhja juaj per stilimin e flokeve ne menyren ideale.Pajisur me 4 krehera 3,6,9 dhe 12 mm. Perdorim deri ne 40 minuta. Shijoni pervojen e mrekullueshme e qethjes ne shtepi. E lehte per t’u perdorur fale modelit ergonometrik qe disponon. Shkurtoni floket dhe mjekren tuaj dhe behuni gati gjithmone te paret per festa. Nje pajisje e domosdoshme per secilin prej jush. Fale opsionit te rikarikimit nuk keni pse shqetesoheni kur ne shtepi nuk keni drita, apo jeni me nxitim per nje takim. Ju mund te prisni floket tuaj dhe ne mungese te energjise fale kesaj makine rroje per meshkuj profesionale.
Ne paketim gjenden: Fishe Karikuesi, vaj lubrifikues dhe furce pastruese.
Porosi online ne Ibuy.al 
SKU: L359-GM-6079 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

gemei

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat