,

Airdots P80 PRO Plus True Wireless Stereo – Kufje


Dizajnuar nga gjigandi Apple

Ndizen automatikisht

Bluetooth 5.0

Teknologji e avancuar per te sjelle komoditetin e munguar

2,900L

Kufje P80 PRO Plus True Wireless Stereo

Airdots P80 Pro | Kufje me Wireless

Kufje te verteta te cilat do t’iu lejojne te shijoni sa me shume thirrjet dhe muziken tuaj. Me anulim aktiv te zhurmes dhe cilesise se zerit HD, ato sjellin thirrje te qarta dhe ausio superiore.
Kontrolli i thjeshte me prejkje ju lejon ti pergjigjeni thirrjeve telefonike pa duar dhe te qendroni te perqandruar ne stervitjen apo vozitjen me makine.
Veshja e tyre eshte dizajnuar ne menyre ergonometrike me madhesi te pershtatshme per veshin tuaj. Airdots Pro super te rehatshme dhe te pershtatshme per perdorim gjate gjithe dites.
Pajisur  me anulimin aktiv te zhurmes HD ju jep nje perovoje te vertete te audios gjitheperfshirese. Pergjigje mjaft e mire e frekuences. Te dizajnuara ne menyre ergonometrike ne menyre qe t’iu sigurojne veshje te rehatshme dhe pershtatje te sigurte.

Cilesimet Kryesore | Airpods

  • Kufje P80 PRO Plus
  • Muzike, biseda telefonike pa qene nevoja te mbani ne dore telefonin
  • Degjoni kenge paster dhe me tinguj sikur jeni duke degjuar muzike live
  • Disatanca e transmetimit deri ne 10 metra
  • Lidhje e lehte dhe shpejte ne Siri mjafton te thoni “Hey Siri”
  • Mikrofon i integruar
  • Kontrolloni volumi sipas deshires
  • Largoni kabllot e bezdisshem
Produkte te ndryshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: H-P80PRO Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
color

White

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat