Regjistrues Zeri Remax me memorie 8GB

Remax

4,890L

Regjistrues Zeri Remax me memorie 8GB | RP-1

Regjistrues Zeri Remax me memorie 8GB

Cilesimet Kryesore |
Marka  | Remax
Modeli | RP-1
Kapaciteti i Kartes | 8GB
Bateria | 260mAh
Koha e regjistrimit | 13 ore
Ngjyre | E zeze, Gold
Regjistron per nje kohe te gjate me audio te paster dhe pa shkeputje.
SKU: regjistrues-zeri-remax-rp-1 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Rezgjistrues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat