,

Tripod Remax | Selfie Stick per Selfie te mrekullueshme

Remax

3,290L

Tripod Remax | Selfie Stick P9

Tripod Remax | Selfie Stick per Selfie te mrekullueshme

Shkrepni selfie dhe foto ne grup pa u dashur qe ndonje nga pjestaret e grupit te largohet. Kapni cdo kend te mrekullueshem. Me dimensione kompakte dhe e lehte per tu mbartur kudo me vete.
Kembeza te qendrueshme dhe te parreshqitshme ne cdo siperfaqe.
 
Specifikimet
 
Marka: Remax
Modeli: P9
Materiali: Alumin
Gjatesia ne palosje: 20cm
Gjatesia ne hapje: 66cm
Pesha: 450g
SKU: tripod-remax-p9 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Tripod

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat