-7%

iPhone 6 i perdorur 16 GB Black | Grade A | Shitet Online

Apple

13,900L 14,900L

iPhone6 i Perdorur Grade A

iPhone 6 i perdorur Grade A – Shitet Online | Cmimi me i lire

Kompania Apple pas disa rishikimesh te nevojshme i dha pamjen qe sot ka iphone 6. Nje dizajn konkurrues ne krahasim me gjeneratat e meparshme. Madhesi ekrani e mjaftueshme per te eksploruar boten pertej tij. Ngjyra reale dhe te fuqishme, niveli i ndricimit i pershtatshem ne varesi te ambjentit ku ju do te ndodheni. Syte nuk do te demtohen dhe nese ju jeni duke lundruar ne oret e vona ne te.
Me teper fuqi, estetike ne pamje dhe ne dore, kamera e permiresuar  dhe softuer i ri. Foto te shkelqyera, memorje pa limit per ruajtjen e tyre. Programe te avancuara dhe funksionim i shpejte i tyre. Perditshemria juaj do te jete me e lehte me kete telefon smart.
Telefoni iphone 6 i perdorur eshte shume i pak i konsumuar dhe eshte ne graden A. Nuk ka gervishtje dhe demtime te jashtme dhe ne brendesi te tij.

Specifikat 

Permasat | 138.1*67*6.9
Pesha | 129g
Trup Gorilla Glass
Karte Nano SIM
Ekrani | 4.7inch
OS | iOs 8
Chipset | Apple A8
CPU | Dual Core 1.4GHz Typhoon
GPU | PowerVR GX6450
Kamera | 8MP
iPhone 6 Selfie | 1.2MP
Bateria | Li-Po 1810mAh
Porosi ne Ibuy.al | Shitet iPhone 6 i perdorur | Cmimi me i mire
SKU: iPhone 16Gb Used Black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Apple

color

Black

Gjendja

Te perdorur

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat