iPhone XS Price 64GB Black i Perdorur

Apple

I sapo ardhur nga USA

Iphone XS Price

Permasat | 143.6*70.9*7.7mm
Pesha | 177g
Trup Gorilla Glass

68,900L

iPhone XS Price 64GB Black i Perdorur

iPhone XS Price – Apple Full Specs

Smartphone i teknologjise se fundit iphone XS. Epoke e re teknologjike nga prodhuesit me te fuqishem smartphone Apple.
Vjen per ju me nje cmim te arsyeshem dhe me kreysorja ne nje gjendje te shkelqyer.
I testuar plotesisht per tu perballur me te gjitha sfidat.

Iphone XS Black

Iphone xs specs – Funksionon me sistem operativ iOS 12, upgradable to iOS 13.3. Telefoni mundesohet nga procesori Hexa-core (2×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest).
Funksionon me Chipset Apple A12 Bionic (7 nm).  Memorje 4GB RAM dhe 64GB memorje e brendshme.
iPhone XS ka nje ekran SUPER Retina OLED me rezolucion pikselash te larte.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 7MP.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik 12MP+12MP me karakteristika si  Auto Flash, HDR etj.
Disponon nje bateri 2658mAh.
Advanced Face ID ju lejon të zhbllokoni në mënyrë të sigurt iPhone-in tuaj, të futeni në aplikacione dhe të paguani vetëm me një shikim.
Çipi i gjeneratës tjetër A12 Bionic përdor të mësuarit në kohë reale për makinerinë për të transformuar mënyrën se si përjetoni foto, lojëra dhe realitet të shtuar dhe më shumë.
Një sistem revolucionar i kamerës së dyfishtë 12MP, çoni portretet tuaja në nivelin tjetër me modalitetin Portret, ndriçim të Portretit dhe Kontroll të ri të thellësisë.
I papërshkueshëm nga uji. Dhe iOS 12, sistemi operativ më i përparuar celular, me mjete të reja që e bëjnë iPhone-in më personal se kurrë.

Specifikat 

Iphone XS Price
Permasat | 143.6*70.9*7.7mm
Pesha | 177g
Trup Gorilla Glass
Karte Nano SIM
Rezistent ndaj ujit me IP68
Ekrani | 5.8inch SUPER Retina OLED
OS | iOS 12, upgradable to iOS 13.3
Chipset | Apple A12 Bionic (7 nm)
CPU | Hexa-core (2×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest
GPU |Apple GPU (4-core graphics)
RAM | 4GB
ROM | 64GB
Kamera Duale | 12MP+12MP
Selfie | 7MP
Bateria | Li-Ion 2658mAh
Full Specs Apple – iphone Xs i perdorur ne ibuy.al
SKU: iphone XS used black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Apple

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat