, ,

Adaptor Audio – Baseus L42 8 Pin 3.5mm Port Adapter Online


Specifika

 • Brandi: Baseus
 • Modeli: L 42
 • Dimensionet: 5.30 x 5.30 x 2.50 cm
 • Pesha: 20 g
 • Kablli: 12
 • Suporton te gjitha paisjet iOS 10 dhe me siper
 • Materiali: TPE + aliazh alumini

1,490L

Adaptor Audio – Baseus L42 8 Pin 3.5mm Port Adapter Online

Adaptor Audio – Baseus L42 8 Pin 3.5mm Port Adapter Online

 • Karikoni telefonin tuaj dhe degjoni muzike me kufjet ne te njejten kohe
 • Ju mund te komandoni fillimin e muzikes, ndalimin e saj, re ulni dhe ngrini volumin me kufjet
 • Kompakt dhe praktik. I lehte per tu marre kudo me vete
 • Me cip inteligjent te integruar i cili siguron tinguj te qarte dhe te paster.  Pa shkeputje dhe interferime
 • Material TPE i forte dhe rezistent ndaj perkuljes
 • Dalje AUX 3.5 mm
 • Kablli 12 cm ofron prakticitet per perdorim te perditshem
 • Nuk ka nevoje te hiqni telefonin nga kasa mbrojtese
 • Suporton paisjet me porte lightning

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: adaptor audio-baseus-L42 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat