iPhone XS MAX Black – i Perdorur – 64GB – Best Price – Online

Apple

I sapo ardhur nga USA

Pa gervishtje

Cmim cilesor

I testuar

81,900L

iPhone XS MAX 64GB – Black

iPhone XS Max Black i perdorur – Professional Photo – 64GB ne Shitje

Smartphone i teknologjise se fundit iphone XS max. Epoke e re teknologjike nga prodhuesit me te fuqishem smartphone Apple.
Funksionon me sistem operativ iOS 12, upgradable to iOS 13.3. Telefoni mundesohet nga procesori Hexa-core (2×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest).  Funksionon me Chipset Apple A12 Bionic (7 nm).  Memorje 4GB RAM dhe 64GB memorje e brendshme.
iPhone XS Max ka nje ekran SUPER Retina OLED me rezolucion pikselash te larte.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 7MP, iPhone Xs Max per professional photo sa hap e mbyll syte.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik 12MP+12MP me karakteristika si  Auto Flash, HDR etj.
Disponon nje bateri 3170mAh.

Specifikat 

Permasat | 157.5*77.4*7.7mm
Pesha | 208g
Trup Gorilla Glass
Karte Nano SIM
Rezistent ndaj ujit me IP68
Ekrani | 6.5inch SUPER Retina OLED
OS | iOS 12, upgradable to iOS 13.3
Chipset | Apple A12 Bionic (7 nm)
CPU | Hexa-core (2×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest)
GPU | Apple GPU (4-core graphics)
RAM | 4GB
ROM | 64GB
Kamera Duale | 12MP+12MP
Selfie | 7MP
Bateria | Li-Ion 3174mAh
Porosi Online ne Ibuy.al | iPhone Xs Max i perdorur ne shitje
SKU: iphone XS MAX used black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Apple

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat