Blackview E75 – Best Price SmartPhone Bli Online

Blackview

SPECIFIKA

Lloji i pajisjes – Smartphone Android
CPU – Quad-Core 1.3 GHz ARM Cortex-A7
Chipset – MediaTek MT6580A
GPU – ARM Mali-T400 MP1
Kamera -8 Megapixel me Kamera te pasme D-LED dhe AF – Kamera e perparme 5 Megapixel
Memoria- RAM – 2 GB dhe ROM 16GB d
Ekrani – Madhesia e ekranit 5,5 inch HD (1280 × 720 Pixels)
Bateria – Largium-Ion i heqshëm 2,700 mAh
SIM – 2 karta (Micro + Micro)
Sensore-Sensori i afrimit, akselerometri, drita e ambientit, gjurmet e gishtave
Sistemi Operativ – Android 6.0 Marshmallow
Dimensionet – 153.5 x 76.8 x 8.75 mm
Pesha – 150 gram

8,900L

Blackview E75 – Best Price SmartPhone Bli Online

Blackview E75 – Best Price SmartPhone Bli Online

Dizajn terheqes dhe i thjeshte, jashtezakonisht funksional dhe shumë i rehatshem per t’u perdorur

Pjesa e pasme e telefonit ka nje shtrese te gomuar e cila e ben te lehte perdorimin ne njeren ane dhe e mbron nga gervishtjet

Ekrani HD  5.5 inch shenon nje ekuiliber te mire midis madhesise dhe performances, duke ju sjelle rezolucione 720P dhe duke ju ofruar hapësire ​​per filma, lojera dhe navigim ne Internet

Memoria: 2GB RAM dhe 16GB ROM, hapesira te medha per aplikacione, lojera dhe foto

Kombinimi i cilesise dhe cmimit ideal

SKU: GI-E75 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Blackview

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat