,

Interfon dhe zile dere – Intercom Doorbell Bli Online


SPECIFIKAT

  • Input: 220V/AC 50-60Hz
  • Output: DC 15-18V
  • Materiali: Plastik ABS
  • Rezistent ndaj shiut: IP44
  • Lidhja: 2 Kabllo nga dhoma deri te dera
  • Montimi: Ne mur
  • Dimensionet: InterfonI: 21 x 10 x 4 cm – Zilja: 15.5 x 11 x 5.5cm
    Distanca: 100m (0.65Φ standard), 150m (0.8Φ standard), 250m (1Φ standard)

2,900L

Interfon dhe zile dere – Intercom Doorbell Bli Online

Interfon dhe zile dere – Intercom Doorbell per deren e brendshme ose te jashtme Bli Online

Ndiheni te sigurt kur troket dera, sidomos kur nuk prisni dike dhe nuk e dini se kush eshte pas dere. Mjafton te ngrini telefonin dhe te pysni kush eshte, pa qene nevoja te coheni dhe te hapni deren

Shypni nje buton dhe dera hapet vete

Materiali i njesise se jashtme eshte i ndertuar plastika ABS dhe aliazhi i aluminit anti-oksidues, me mbulese te papershkueshme nga uji, e cila nuk demtohet nga rreshjet e shiut

Dera hapet permes kontrollit elektrik

Interfon lehtesisht i instalueshem, montohet ne mur

Telefoni dhe njesia e jashtme jane te ndertuar nga:

1.Butoni i leshimit dhe bllokimit te zerit, pa e kapur telefonin

2.Mikrofon elektrik i integruar

3.Kabllo e tipit BT qe mundeson lidhje dhe instalim te lehte

4. Qark me cilesi te larte per te transmetuar zerin maksimalisht dhe me parametra cilesore

Porosit Online ne iBuy.al – Interfon dhe zile per deren

SKU: Interfon dhe zile dere-Intercom Doorbell Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Interfon + zile dere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat