,

Dahua Camera C26 – Kamera vezhgimi ne shitje online

Dahua
Gjendje:

S’ka stok


Multifunksionale

Ofron pamje dhe audio te qarte edhe ne distanca te largeta dhe erresire

E testuar

Cilesi e garantuar

Cmim i arsyeshem

13,400L

S’ka stok

Kamer Vezhgimi Dahua C26 – Camera Quality

Kamera Vezhgimi | Dahua Camera C26

Cilesimet e saj | 

 • Zbulimi i levizjes ne kohe reale
 • Mesoni se cfare po ndodh ne shtepine, zyren apo biznesin tuaj ne cdo kohe dhe nga cdo vendndodhje.
 • E pajisur me karte memorie
 • Rregjistron ne Smart PPS dhe Dahua NVR
 • Kend shikueshmerie 130 Grade, ju mund te vezhgoni te gjithe dhomen
 • Rregjistrim i pamjes i paster si kristali
 • Audio ne dy drejtime, opsion qe ju lejon te qendroni ne kontakt me familjen tuaj dhe kur gjendeni larg tyre, sidomos nese keni nje bebe ose kafshe shtepiake e deshironi te lidheni me ta
 • E lehte dhe mund te montohet magnetikisht ne cdo siperfaqe metalike
 • Nese kamera Daluha C26 detekton njerez ne levizje, ju njoftoheni ne kohe reale
 • Monitorim 24/7 dhe aktivizim automatik i modalitetit Night Vision.
 • Algoritmat e avancuar IR mundesojne nje pamje te qarte dhe ne ambientet e erreta ne nje distance deri ne 10 metra

   

  Specifikimet Teknike | Kamera Vezhgimi 
  1/2.9” 2MP Progresive CMOS
  Night Vision deri ne 10 metra
  Kamera me Lente 2.3mm
  Fushe Pamja 128 grade (H), 75 grade (V)
  Video & Audio
  H.265/H.264
  Zmadhim deri ne 16 here
  Audio ne dy drejtimet
  Karte memorie deri ne 128GB
  Ndertuar me mikrofon te integruar.
  Dauha Quality Camera DC 5V1A
  Dimensionet 107*76*65mm
  Pesha: 160g

   

  Nje game e gjere produktesh ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: T-C26 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Dahua

color

White

LLoji

Pajisje Sigurie

1/2.9” 2MP Progresive CMOS
Night Vison deri ne 10 metra
Kamera me Lente 2.3mm
Fushe Pamja 128 grade (H), 75 grade (V)
Video & Audio
H.265/H.264
Zmadhim deri ne 16 here
Audio ne dy drejtime
Karte memorie deri ne 128GB
Ndertuar me mikrofon te integruar.
Dauha Quality Camera DC 5V1A
Dimensionet 107*76*65mm
Pesha: 160g

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat