,

Kamera Sigurie Dahua C22 – Technology Albania

Dahua
Gjendje:

S’ka stok


Ofron pamje dhe audio te qarte edhe ne distanca te largeta dhe erresire

Siguri e garantuar e baneses apo biznesit tuaj

Komunikim ne dy drejtime

Cmim ekonomik

Me karte memorie

Funksionon edhe me WiFi

9,400L

S’ka stok

Kamera Sigurie Dahua C22 – WiFi Cloud Camer

Kamera Sigurie Dahua | Technology Albania

Cilesimet e saj | Dahua Technology Albania

  • Zbulimi i levizjes ne kohe reale
  • Audio ne dy drejtime, opsion qe ju lejon te qendroni ne kontakt me familjen tuaj dhe kur gjendeni larg tyre
  • Sensore te cilesise se larte, video dhe audio super e qarte
  • Kendi i vrojtimit 114 grade mundeson qe te shikon hapesiren qe deshironi ne cdo pjese te saj
  • Modaliteti Night Vision siguron pamje te paster edhe ne erresire
  • Algoritmat inteligjent IR ju paraqesin nje pamje te paster dhe ne zonat me pak ndricim
  • Regjistrimet mund ti ruani ne karte memorje ose ne Easy4ip Cloud. Sherbimi Easy4ip Cloud ju thjeshteson jeten me ane te njoftimeve ne telefonin tuaj.

Specifikimet

Camera
1/2.7” 2Megapixel progressive CMOS
2MP(1920 x 1080)
Night Vision: 10m(33ft)
2.8mm fixed lens
Kendi i lenteve : 115°(H), 62°(V), 137°(D)

Video & Audio
Video : H.264
Deri ne 15 metra
8x Digital Zoom
Audio ne dy drejtime

Network

Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n, 50m
Easy4ip app: iOS, Android

Auxiliary Interface
Micro SD Slot (up to 64GB)
Mikrofon i integruar
WPS/Reset button

 

General
Dimensionet: 120 × 66 × 33mm (4.7 × 2.6 × 1.3inch)
Pesha: 97g (0.21lb)
CE, FCC, UL

Mund te regjistroheni ne Easy4ip lehtesisht:
1.Hapni nje account.
2.Skanoni QR Code
3.Lidhuni me WiFi
Nje game e gjere produktesh ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: T-C22 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Dahua

color

White with Black

LLoji

Pajisje Sigurie

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat