, ,

Llampe me solar dhe sensor – Solar Wall Lamp Shitje Online


  • Ndricim i fuqishem
  • Siguri maksimale
  • Ekonomike
  • Dizanj Ergonomik
  • Lehtesi instalimi

1,490L

Llampe me solar dhe sensor – Solar Wall Lamp Shitje Online

Llampe me solar dhe sensor – Solar Wall Lamp – Llamp ne Shitje Online

Ju ofron ndricim dhe siguri ne ambientin e jashte te shtepise suaj

Instalohet ne mur

Integruar me bateri te fuqishme deri ne 800 mAh

Sensori automatik do te aktivizohet automatikisht sapo detekton dhe ve re edhe levizjen me te vogel jashte ose perreth shtepise suaj

Karikohet permes energjise diellore, me rrezet e diellit

Koha e karikimit: Brenda 8 oreve, nen efektin e diellit

E lehte per tu instaluar

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Llampe me solar dhe sensor-Solar Wall Lamp Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat