,

Nicer Dicer Plus – Grirse perimesh per kuzhinen

Te ndryshme

 • Grirese multifunksionale.
 • Ideale per gatime te shpejta.
 • Ju kursen kohe dhe rremuje. ‘
 • Ju ndihmon te mbani paster vendin e gatimit.
 • Praktike dhe e thjeshte per t’u pastruar.
 • Ideale per t’u perdorur nga cdo moshe.

1,490L

 NICER DICER  PLUS -GRIRESE

Grirese Nicer Dicer Plus Quick Chef – Magic Cube

Nese ndiheni te lodhur duke marr persiper detyrat e lodhshme ne kuzhine si jane prerja, copetimi, grumbullimi etj.
Ne ju ofrojme nje zgjidhje sume praktike.
Thuajini Lamtumire metodave tradicionale te prerjes dhe zierjes dhe merrni kete pajisje te nje niveli tjeter. Ky produkt do te jete padyshim shoqeruesi juaj i ri i kuzhines i cili ju ben me te lehte procesin e gatimit.

 plus ne dyqan taxi

Pergatitja e ushqimit te fresket me Nicer Dicer Plus shpesh lidhet me marrjen e me teper kohe ne pergatitjen e tij. Gjithashtu dhe me shume perpjekje.

NICER DICER CHEF

Speed perfection – Juliettis Spirals – FIne and coarse

Pergatitja e lengjeve me kete grirese profesionale, heqja e lekures se frutave, prerja ne kube e tyre me Nicer Dicer Plus realizohet ne kohe me te reduktuar.

Nuk keni pse te keni shume pajisje ne kuzhine. Kursejini vetes rremujen, shmangni pajisjet qe marrin shume hapesire per ruajtje dhe ju lodhin per te arritur rezultatin e dehiruar.

Griresja pastrohet shume thjesht dhe pa mundime nga personat qe e perdorin ate. Mjafton t’a pastroni me uje te bollshem menjhere pasi mbaroni me perdorimin e saj.

Nje produkt ideal per t’u perdorur ne cdo kohe, me thjeshtesi dhe prakticitet.

NICER DICER QUICK

Nje ene 1.5 litrash e dobishme per ruajtjen e nje sasie te madhe te frutave, arrave dhe sendeve te tjera ushqimore. E gjitha cfare ju duhet te beni eshte te shtypni kapakun e preresit  per te filluar prerjen e ushqimit.

Vjen me pese lloje te ndryshme te grilave te celikut. Qe ndihmojne ne prerjen e perberesve ne nje numer te ndryshem menyrash dhe stilesh. Me ndihmen e ketyre shtesave ju mund te prisni artikuj ne 11 menyra te ndryshme.

Ideale per prerje perfekte dhe precize, pa mundimin tuaj. Nje prerese e ideuar per lehtesimin e gatimit tuaj. Pergatisni pjata perfekte dhe ideale per t’ja servirur famijles, dhe miqeve tuaj ne tavolinen e shtepise suaj.

grirese multifunksionale bli onlineGRIRESE FRUTASH DHE PERIMESH

Protective cover – Serving bowl – Tomato and vegetable cutter – Cutting surface – Blade insert 24

Për të përgatitur pjata të shijshme, të shëndetshme dhe tërheqëse kërkon shumë punë, sepse përbërësit e shumtë duhet të priten në kube ose ne feta  të madhësive të ndryshme, madje edhe shirita, forma te ndryshme te cilat kerkojne shume kohe dhe shume energji nga ana juaj.

Dhe jo te gjithe kane kohen dhe energjine per t’i gatuar ushqimet e tyre ne menyre te tille.

GATUANI THJESHTE DHE SHIJSHEM

Kjo nuk ju kushton vetëm kohë, ju gjithashtu keni nevojë për ndihmues të panumërt te cilet ju duhen ne kuzhinë, të tilla si thika te mprehta dhe shume te tjera.

Te cilat do ju kushtojne shume para dhe jo vetem kaq, por gjithashtu do ju kushtojne dhe pastertine dhe rregullsine e kuzhines suaj.

NICER DICER MAGIC CUBE

Jeni te lodhur ? Nuk keni kohe dhe as energji te qendroni gjate dhe te gatuani?

Zgjidhja ideale eshte Nicer Dicer.

Këto nuk janë gjithmonë të lehta për tu trajtuar dhe kërkojnë shumë hapësirë ​​për ruajtje. Por jo më!

Me Nicer Dicer Plus, ju kombinoni një shumëllojshmëri të mjeteve prerëse në një produkt te vetem, prerës perimesh , planer perimesh, prerës frutash, dhe preres per shume fruta dhe perime te nevojshme etj!

Ne pak sekonda ju do te keni perimet tuaja ta grira ne menyre perfekte dhe te rregullt. Gatim i thjesht dhe plot shije.

GRIRESE MULTIFUNKSIONALEgatuaj shendetshem bli online ne ibuy al

Frame insert for nicer | Insert for Nicer Julietti | Insert 24 x 24 mm

E thjeshtë, praktike, e sigurt dhe duke ju ndihmuar per te kursyer hapësirë dhe per t’a mbajtur kuzhinen tuaj te rregullt dhe te paster si asnjehere me pare!

Me këtë set preresesh, përgatitja e ushqimeve bëhet loja më e pastër dhe me argetuese për te gjithe ata te cilet kane deshire te gatuajne!

Nje produkt i cili do ju ndihmoj te gatuani ne menyren me te thjeshte, perfekte dhe me te shendetshme.

GRIRESE IDEALE PER KUZHINEN TUAJ

 • Nuk do te qendroni gjate duke gatuar.
 • Nuk do te lodheni.
 • Nuk do te harxhoni shume energji.
 • Do te gatuani ne menyre me praktike dhe me te shpejte.
 • Ideale per prerjen e perimeve dhe frutave.

Nje grirese multifunksionale, e cila do ju vi shume ne ndihme sa here qe ju deshironi te gatuani.Bejani vetes suaj cdo here dhe me te lehte dhe praktike kur ju deshironi te mbaroni pune shpejte, dhe te beni gatime te shijshme. Dizajn praktik, i lehte ne perdorim dhe pastrim.

MULTI GRIRESJA NICER DICER Plus Quick Chef – Magic Cube

 

Grirese Nicer plus kuzhine djath perime zarzavate dyqan taxi online shop

Me grirse Nicer Dicer i keni te gjitha cfare ju nevojiten ne nje grup praktik.
Ekzistojne 11 variante te ndryshme prerese per te zgjedhur: kube dhe shkopinj te medhenj, te mesem dhe te vegjel, feta te holla dhe te trasha.
Pastrimi eshte i lehte, thjeshte shpelaje nen uje te rrjedhshem ose ne makine larese enesh.

Gjithashtu griresja vjen me material shume cilesor dhe rezistent i cili do te kete nje jetegjatesi te larte. Nje dizajn i pershtatshem per te mos marre shume vend dhe qe eshte praktik. Grini domate, speca, patate, molle, pjeshke etj.

Cdo here, gatimi ne kuzhine do te behet me i lehte dhe shume me argetues. Kursejini kohe, lodhje, stres dhe rremuje vetes suaj!


Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

 

SKU: grirse-nicer-dicer Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Grirese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat