,

Tenxhere me Presion Dessini – Dyqan Online

Dessini

6,990L

TENXHERE ELEKTRIKE DESSINI DS-377

Tenxhere elektrike me presion Dessini | Dyqan Online

Tenxhere Elektrike me Presion e cila ju mundeson pergatitjen e vakteve me shpejt se tenxheret e tjera. Nje zgjidhje e shpejte dhe e thjeshte per te pergatitur vaktet tuaja kur koha juaj eshte e kufizuar. Kapaciteti prej 6 litrash eshte i mjaftueshem dhe per familje me shume anetare.

Gjithcka cfare ju duhet per te pergatitur vakte te shijshme dhe te shendetshme per familjen tuaj. Shume e thjeshte ne perdorim me programe te para programuara per t’iu lehtesuar akoma dhe me teper pune. 

Kapaciteti prej 6 litrash eshte i mjaftueshem per te gatime per familje mesatare.
Ndihmes kuzhinieri qe ju duhej. Kjo tenxhere me presion gatuan per ju dhe ngrohu gjithashtu ushqimin. Ju do te gatuani 50% me shpejt ne krahasim me tenxheret e tjera te zakonshme. Ekran me prekje. 
Vakte te shumellojshme do te serviren ne tryezen tuaj. Nje tenxhere e cila ben diferencen nga tenxheret e zakonshme. Programuar per te dhene rezultate te mrekullueshme ne gatim.

Multicooker Dessini kombinon teknologjine me gatimin me presion.

Cilesimet e saj | 

  • Funksione te ndryshme gatimi
  • Kapaciteti 6 Litra
  • Ushqime me vlera ushqyese
  • Shije e mrekullueshme dhe pa yndyre
Blerje online ne Ibuy.al | Gjithcka qe kuzhina juaj ka nevoje!
SKU: tenxhere-eletrike-dessini Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Dessini

LLoji

Multicooker

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat