,

Best Hand Blender Hager – Smoothies – Milkshakes

Hager

Fuqia 600W

Tehe te mprehte

Pajisje e nevojshme kuzhine

Krijon mase kompakte te perberesve te perziere

Produktet nuk humbasin vlerat e tyre ushqyese

Cmim i arsyeshem

2,000L

Blender dore elektrik Haeger HG 283G

Best Hand Blender Haeger for Smoothies, milkashkes

Blender i fuqishem per rezultate te shkelqyera ne kuzhinen tuaj. Me funksionin qe lejon perdoruesit te kontrollojne shpejtesine e teheve duke ndryshuar presionin me te cilin mbajne butonin e energjise. Ergonometrik dhe i rehatshem per t’u perdorur dhe per periudha te gjata kohore.

Blender i shkelqyer nje aksesore i domosdoshem per kuzhinen tuaj. Alternative e pershtatshme per te kryer detyrat e saj ne gatim. Nje prej avantazheve te saj eshte se mund ta levizni ne cdo ene qe deshironi te mundesoni nje perzierje te njetrajteshme. Nuk eshte e nevojshme qe ju te sillni enen prane saj, por shkon ky blender prane enes.
Mjafte e lehte per t’u pastruar, nuk ju merr aspak kohe. Pasi te keni perfunduar ju mund ta poziciononi ne raftin e kuzhines suaj.

Karakteristika | Best Hand Blender for Smoothies

 • Blender dore elektrik
 • I shpejte dhe i lehte ne perdorim
 • Ideal per bluarje, perzierje, dhe per të pergatitur purene tuaj te preferuar
 • Thika prej çeliku te cilesise se larte
 • Doreza ergonomike siguron nje mbajtje te lehte te pajisjes

   

 • Cmim i arsyeshem
 • I shpejte
 • Kursen kohe
 • Nuk ze vend

  Porosi online | Shtojeni ne shporte ne Dyqan Online | Ibuy.al

SKU: L236-Blender Hager-HG 283 G Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Hager

LLoji

Blender

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat