,

Best Knife Sharpener – Mprehese Thikash automatike

As Seen on TV
Gjendje:

8 ne stok


  • Mprehese e shpejte per thikat e shtepise
  • Mpreh thika kacavida etj
  • E thjeshte per tu perdorur
  • Pajisja qe ju duhet patjeter per kuzhinen tuaj

1,400L

8 ne stok

MPREHESE THIKASH AUTOMATIKE 

Mprehese thikash & Kacavidash | Best Knife Sharpener | Mprehese me bateri per Thika Kuzhine

Mprehes  pa kabllo i projektuar per te rivendosur serish tehet e mprehta te thikave tuaja.

Brenda disa sekondave ju do te merrni tehe thikash te mprehta.

Jo vetem kaq por ju mund te mprehni kacavidat tuaja, gersheret dhe mjete te tjera shtepiake.

Ne fund te tij gjendet nje tabaka per te ruajtur mbetjet metalike.
Funksionon me bateri keshtu qe nuk ka nevoje per kabllo te ngaterrueshem te cilet do ju veshtiresojne punen.
Nje aparat i persosur per thikat e kuzhines, bukes, biftekut etj.  Swifty Sharp  eshte nje mprehes  per t’ju dhene forme  precize per te gjitha thikat dhe mjetet tuaja.mini electric knife sharpener ibuy al
Disponon nje gur safiri te shkallës profesionale, i cili do ta vendose ate ne kend te persosur dhe do te beje cdo  brisk te mprehte ne vetem disa sekonda.
Cdo gje ne shtepine tuaj do te kete mprehtesine e duhur.
Puna tradicionale e mprehjes se thikave tani nuk eshte me e nevojshme.
Me kete pajisje inteligjente te krijuar posacerisht per mprehjen e thikave, ju ben punen ne kuzhine shume here me te lehte.

Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Porosit tani ne iBuy.al | Best Knife Sharpener

SKU: 5487FB8/24 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

As Seen on TV

SPECIFIKAT

MarkaAs seen on Tv

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat