, ,

Kamer Sigurie 720P – Wifi Smart Camera

Xiaomi

4,500L

KAMER SIGURIE 720P – WIFI SMART CAMERA

Me kamerën WiFi IP Xiaomi  720P,  nuk keni pse të shqetësoheni për shtëpinë tuaj kur të jeni jashtë!

Kjo kamerë mbikëqyrje  kap imazhe të qarta të shikimit të natës deri në 9 metra distancë.

Për më tepër, foleja e fshehur e kartës TF siguron jo vetëm një pamje të qarte dhe ne kohe reale, por edhe një metodë të përshtatshme ruajtjeje për ju!

Karakteristikat

Mikro Mikrofoni dhe altoparlanti i integruar, mbështesin dialogun dykahësh në distancë

Vezhgoni ambientin me ane te telefonit në çdo kohë dhe kudo.

Përveç shikimit në kohë reale, suporton  kartë memorie Micro SD për të ruajtur videon për shikim në çdo kohë.

Kënd i gjerë 120 gradë, pamje me zonë të gjerë

Mbështet lidhjen WiFi, vizionin e natës, distanca IR është deri në 9m

Zbulimi i lëvizjes, deri në 10 metra distancë

Funksionon me  pajisjet e versionit Android 4.4 dhe iOS 8.0

Lidhet me  celularët, tabletët dhe TV

Ju lutemi shkarkoni APP “Mi Home” nga Apple Store ose Google Play

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Kamer-Sigurie-720P Kategori: , ,
brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat