, , , ,

Mi Camera Home Security – Kamer Vezhgimi

Mi

  • Markë Xiaomi.
  • Rezolucioni i kapjes së videos 1080p.
  • E papershkrueshme nga uji.
  • Reziston ne temperatura shume te uleta edhe te larta.
  • Perfekte per hapesira te gjera.
  • Pastrohet shume lehte.

6,900L

MI HOME CAMERA – KAMER VEZHGIMI

Mi Camera – Kamera Vezhgimi dhe Sigurie – PTZ

Kamera e sigurise edhe vezhgimit pershtatet me cdo lloj ambienti, i jashtem apo i brendshem qofte ai.

Ideal per te monitoruar shtepine tuaj, zyren, dhomat e konferencave, apo ambiente te tjera me hapesira te gjera edhe te ngushta qe deshironi te keni nen vezhgim.

Kamera Mi home eshte e atille qe lidhet me te gjitha paisjet smartphone pavarsisht llojit te tyre edhe monitorohet shume lehte prej jush.mi home camera kamera sigurie blerje online iBuy al

SPECIFIKAT

Perfekte per t’u perdorur edhe si kamer e fshehte.

Sjell per ju pamje teper cilesore edhe te qarta ne cdo moment pavarsisht drites prezente.

Fale kesaj kamere ju nuk do te humbisni asnje moment te ndodhive qe ndodhin ne ambientet tuaja sepse do te jete njesoj sikur te ishit prezent.

Arrin te rrotullohet deri ne 360 grade per t’ju dhene pamje ne cilinso drejtim.

Instalohet shume thjeshte pa qene nevoja per vegla pune.

Me mikrofon te integruar.

Bli Online Kamera Sigurie e Vezhgimi | iBuy.al

Pesha0.4 g/kg
brands

Mi

color

E bardhe

LLoji

Kamer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat