,

Dahua Security Camera system A26 – Kamera Sigurie

Dahua
Gjendje:

S’ka stok


Ofron pamje dhe audio te qarte edhe ne distanca te largeta dhe erresire

E testuar

Cilesi e garantuar

Cmim i arsyeshem

19,400L

S’ka stok

Kamer Vezhgimi Dahua A26 – Security Camera

Dahua Security System Camera – Kamera Sigurie

Cilesimet e saj | Kamera sigurie

 • Kamer Vezhgimi Dahua.
 • Zbulimi i levizjes ne kohe reale.
 • Mesoni se cfare po ndodh ne shtepine, zyren apo biznesin tuaj ne cdo kohe dhe nga cdo vendndodhje.
 • Fushe pamje 355 garde qe  ju mundeson te mos humbisni rregjistrimin ne asnje qoshe te shtepise.
 • Smart Tracking, kamera fokusohet automatikisht dhe cdo objekt apo njeri qe eshte ne levizje.
 • Regjistrim i pamjes i paster si kristali.
 • Audio ne dy drejtime, opsion qe ju lejon te qendroni ne kontakt me familjen tuaj dhe kur gjendeni larg tyre, sidomos nese keni nje bebe ose kafshe shtepiake e deshironi te lidheni me ta.
 • Siguri dhe mbrojtje 24 ore 7 dite te javes.
 • Algoritmat e avancuar IR mundesojne nje pamje te qarte dhe ne ambientet e erreta ne nje distance deri ne 10 metra.
 • Cloud Storage me Easy4ip ju lehteson pune, ju mund te merrni njoftime ne celular ne kohe reale per cdo levizje qe ndodh ne ambjentin tuaj.
 • Aktivizimi automatik i modalitetit Night Vision siguron pamje cilesore dhe super te pastra edhe ne erresire.

Specifikime | Dahua Security System Camera

– 1/2,9″ CMOS, 2 MP
– Rezolucion Dixhital 1080P (1920×1080)
– H.265/H.264
– 25 frames/s
– IR illumination: 10 metra
– 3,6 mm lens (H:84°/V:45°/D:97°)
– 16X digital zoom
– Motion detection
– 2 drejtime audio (mikrofon i integruar)
– MicroSD card slot deir ne 128GB (nuk perfshihet)
– WiFi standart: IEEE802.11b/g/n (deri ne 50 metra)
– Suporoton pajisje Android dhe iOS
– E perputhshme me Onvif Profile S/G, CGI
– Reset/WPS button incorporated
– Tensioni: 5V DC /2A (power included)
– Fuqia: <7W
– Temperatura e operimit -10°C ~ +45°C
– RH: <95%, without condensation
– Per hapesira te brendshme
– Dimensionet: 94 x 94 x 94 mm
– Pesha: 240 g

Nje game e gjere produktesh ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: T-A26 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Dahua

color

White with Black

LLoji

Pajisje Sigurie

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat