, , ,

DVR Makine 1080p HD – Regjistrues videosh Universal B402


3,490L

DVR MAKINE 1080P HD – REGJISTRUES VIDEOSH UNIVERSAL B402

Me regjistrim me kënd të gjerë 170 gradë, fusha e shikimit është më e gjerë dhe imazhi është më i qartë.

DVR e makines ka lente të dyfishta para dhe  pas, të cilat mund të kapin dhe regjistrojnë imazhe para dhe pas.

Bërë nga material ABS me cilësi të lartë, është i fortë dhe i qëndrueshëm.

Gjatësia e kësaj kamere makine DVR është 11.5cm, gjerësia është 6.5cm, dhe lartësia është 3cm. I përshtatshëm për shumicën e makinave.

Karakteristika

Emri i artikullit: DVR makine

Materiali: ABS

Bateritë: 200mAh

Tensioni i furnizimit: 12V

Suporton kartë memorie 16G

Këndi i shikimit: 170 gradë

Rezolucioni i videos: 1920x1080P

Madhësia e ekranit: 4,0 inç

IPS Sensori: SC1054 4G

Procesori: Procesori LT2247

Madhësia: 11.5cm x 6.5cm x 3cm / 4.53inx2.56inx1.18inc

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: DVR Makine 1080p HD Kategori: , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat