, , ,

Web Cam – Full Hd 1080P

Te ndryshme

2,200L

WEB CAM – FULL HD 1080

Kamera Web 1080P me mikrofon te integruar e pershtatshme per  PC Laptop Desktop USB.

Kamer me korrigjim të dritës pajisur  me lente qelqi FULL HD jep video mahnitese me cilesine me te larte.

Falë Korrigjimit Automatik të Dritës dhe teknologjisë HDR, kamera automatikisht rregullon ngjyrën dhe shkëlqimin për ndriçimin natyror, në mënyrë që të dukeni super në dritë të zbehtë.

Mikrofon me ekran të gjerë dhe stereo.  Kamera kap video me cilesi të lartë në një kënd të gjerë deri në 110 gradë, e shkëlqyesher per  konferenca,  transmetim i drejtpërdrejtë, etj.

Tingulli më i pastër dhe më i qartë, degjoni  zërin tuaj edhe në distancë prej 10 metrash.

Eshtë shumë e lehtë për t’u përdorur, thjesht Plug and Play.

Webkamera gjithashtu përmban një klip të Rrotullueshëm të gatshëm për Tripod me kabllo energjie USB.

Klipi i rregullueshëm universal mund të plotësojë nevojat tuaja me shumë kënd në kompjuterë, laptopë, desktop, Mac, PC, monitorë LCD dhe madje edhe sipërfaqe të tjera të sheshta.kamer fullhd bli online ibuy al

Teknologji e Avancuar dhe transmetim i qetë me teknologjinë e rritjes se cilesise  optimizon imazhin automatikisht, gjë që ju bën të dukeni më së miri në regjistrim, thirrje video, mësim në internet, lojëra.

Webcam me transmetim pro me teknologji të përparuar të  videos H.264 ofron video me cilësi të shkëlqyera në Skype, Facetime, OBS, XBOX ONE, Hangouts, Facebook, Zoom, Twitch etj.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy,al!

 

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat