, ,

Eken H9R 4K Ultra HD – Action Camera


  • Modalitete të shumta të shkrepjes me fotografi
  • Regjistron i montuar në automjet
  • Ekran ultra HD 2.0 inç
  • Formate të shumta të regjistrimit të videos: 1080P 720P WVGA
  • Mbështet karte memorie deri në 32 GB 

7,900L

EKEN H9R 4K ULTRA HD –  ACTION CAMERA 

Kamera Eken 4K HD Action është një kamerë e cila rregjistron  nën ujë 4K – e përkryer për ski, surf, zhytje, çiklizëm, golf, vrapim etj.

Montojeni atë në makinë kur jeni duke udhëtuar në një rrugë piktoreske dhe regjistroni aventurën tuaj!

Tani mund te kapni çdo moment me kete kamer!

Eshtë me madhësi të përkryer, të lëvizshme dhe të montueshme.

Kamera perfekte për adhuruesin e sportit ose këdo që dëshiron të regjistrojë pamje mahnitëse. Asnjëherë nuk ka qenë më e lehtë të ndani historinë tuaj me botën.

Me butona te papershkrueshem nga uji, kamera nënujore EKEN H9R 4K e papërshkueshme nga uji deri në 100 metra ju lejon të kapni aventurat tuaja.

KARAKTERISTIKA:

Me modalitetin e videos me shpejtësi të lartë  1080p60 ose 720p120, do të merrni video dukshëm cilesore.  

Pasi t’i shndërroni ato në video  Slow Motion, do të jeni në gjendje të shihni detajet e lëvizjes kur  ti shikoni ne kompjuter ose TV tuaj.

Lente me kënd të gjerë 170 ° me cilësi të lartë do të kapë pamjet maksimale që dëshironi të përfshini në videot ose fotot tuaja.

Video mahnitëse 4K, fotografi 20MP në modalitetet Single, Burst dhe Time Lapse.

Ekran LCD 2 inç

I papërshkueshëm nga uji deri në 100 metra.

 


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al

 

SKU: kamer-eken Kategori: , ,
LLoji

Kamer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat