-14%
,

Tv Box Tx9 2 GB 16 GB – Android 8.1 Smart TV Bli Online


Specifikat
Modeli: Tx9
Procesori:  Quad-Core
RAM: 4GB DDR3
ROM: 32GB
Sistemi Operativ: Android 8.1
HDMi/AV
Suporton aplikacionet: Netflix, Youtube, Facebook

4,200L 4,900L

Tv Box Tx9 2 GB 16 GB – Android 8.1 Smart TV Bli Online

Tv Box Tx9 2 GB 16 GB – Android 8.1 Smart TV Bli Online

Shnderroni televizorin tuaj  tuaj te zakonshem ne nje TV te zgjuar, plot risi, ngjyra dhe larmishmeri

Mund te shkarkoni aplikacioni te ndryshme, mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe ndeshtjet sportive tuaja te preferuara Online

Procesor me shpejtesi te larte
Kthejeni shtepine tuaj cdo dite ne nje kinema reale
Mund te shkarkoni nje larmi aplikacionesh nga Google Play, dhe merrni kenaqesi maksimale
Porosit Online ne iBuy.al
SKU: Tv Box-Tx9 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Android TV Box

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat