,

Mini Projektor CheerLux C6 | Android iOs | Bli Online


8,990L

MINI PROJEKTOR HD CHEERLUX C6

Mini Video projektor Cheerlux C6

Nje projektor LED me cilesi te mire mund te shnderroje nje vend nje nje mini teater  qe rezulton nje marrjen e nje pervoje argetuese. Mund te jete nje mundesi e jashtezakonshme per personat qe jane te merzitur me TV LED. Blerja e ketyre projektoreve eshte gjeja me e pershtatshme qe mund te behet per permiresimin e cilesise se figures.
Shnderroni pervojen tuaj vizive ne HD me kete projektor te shkelqyeshem. Me kosto modeste ky projektor ofron me te miren per ju. Ju mund te relaksoheni dhe te shikoni Blu-Ray filma  per te perjetuar me shume argetim. I pershtatshem per t’u perdorur dhe ne takime biznesi, si seminare, konferenca etj. Eshte nje pajisje efikase me potencial te larte. Organizoni mbremje per te pare filma me miqte tuaj.
Nje pajisje elektronike e nevojshme per shtepine tuaj
Ndizni Projektorin Cheerlux C6 , mbushni tasin me popcorn dhe Shikim te kendshem !
Specifikat | Video Projektor Cheerlux C6
Rezolucioni | 1080p FULL HD
Ndricimi | 1200ml
Kontrasti | 1200:1
Llampa | 50000 ore
Distanca | 1.5-3.4m
Lente | F=125mm
Fuqia e llampes | 45W
Projektor me Porta | AV, VGA, USV. HDMi
Blerje Online te sigurta ne iBuy.al
SKU: cheerlux-c6-projektor Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Projektor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat