,

Dahua Security Cameras – Kamer Sigurie IPC-A22

Dahua

Vezhgoni dhe monitoroni kudo dhe kurdo shtepine apo biznesin tuaj

Komunikim ne dy drejtime

Funksionon dhe jep nje pamje te qarte edhe ne erresire te plote

Sistem i mireorganizuar sigurie

12,100L

DAHUA SECURITY CAMERAS – KAMER SIGURIE IPC-A22

Dahua Security Cameras A22 – Kamera Sigurie

Kamera vezhgimi per te siguruar hapesirat tuaja familjare, te punes dhe cdo ambient tjeter.

Mund te jeni ne kontakt me familjaret tuaj pasi kamera mundeson komunikimin audio ne te dy drejtimet.

Mjafton kamera te jete e lidhur me WiFi dhe ju do te jeni ne kontakt 24 ore me hapesiren tuaj ne mbikqyrje.

Me monitorim të drejtpërdrejtë 1080P HD dhe karakteristika të pjerrësisë 0 ~ 355 ° & pan-5 ° ~ 90 °, A22 siguron që çdo cep i shtëpisë tuaj të jetë plotësisht i mbuluar.

Karakteristikat audio me dy drejtime me ze ju lejojnë të qëndroni në kontakt me familjen tuaj.

Dahua security cameras

Kamerat e serisë Dahua  janë krijuar me kujdes të veçantë për të thjeshtuar konfigurimin dhe funksionimin.kamer sigurie per ambiente te jashtme ibuy al

Në kombinim me platformën miqësore për përdorimin, pajisjet e serisë Dahua Consumer lejojnë këdo që të krijojë një sistem të thjeshtë dhe efektiv të mbikëqyrjes.

Funksionim shumë i lehtë përmes pajisjeve mobile (Android / iOS), u lejon përdoruesve një funksionim të rehatshëm dhe të largët, si dhe menaxhim të kamerës.

Modaliteti Wi-Fi lejon komunikimin në distancë me kamerën për maksimumin. distanca deri në 50 m.

Pajisja është ideale për  monitorim foshnjash, me pamje të imazhit celular në smartphone dhe mundësi transmetimi audio me dy drejtime.

Zbulimi i lëvizjes në kohë reale dhe njoftimet e menjëhershme ju mbajnë të vetëdijshëm për atë që po ndodh në shtëpi në çdo kohë nga kudo.

Kamera me wifi funksionon me se miri si nje sistem alarmi nëse nuk keni nje te tille ne ambientet tuaja.

Ju mund ta perdorni ne ambiente te brendshme dhe te jashtme pasi eshte i integruar me mikrofon.

Kamer Sigurie Profesionale – dahua security cameras

Kamera IP PTZ me algoritëm efikas të kompresimit të figurës H.264 për transmetim të qartë dhe të qetë të videos në maksimum. rezolucioni prej 2 MPx.

Kamerat e serisë Dahua Consumer janë krijuar me kujdes të veçantë për të thjeshtuar konfigurimin dhe funksionimin.

Në kombinim me platformën miqësore për përdorimin imou, pajisjet e serisë Dahua Consumer lejojnë çdokënd që të krijojë një sistem të thjeshtë dhe efektiv të mbikëqyrjes.

Zbulimi i levizjes ne kohe reale me ane te nje njoftimi te menjehershem alarmi.

Mesoni se cfare po ndodh ne shtepine, zyren apo biznesin tuaj ne cdo kohe dhe nga cdo vendndodhje

Me monitorim te drejtperdrejte 1080P HD dhe me kend pjerresie nga 0-355 grade qe siguroni cdo cep te shtepise suaj

Audio ne dy drejtime, opsion qe ju lejon te qendroni ne kontakt me familjen tuaj dhe kur gjendeni larg tyre

Me karte memorie deri ne 64GB

Dahua security cameras praktike dhe funksionale.

Funksionim shumë i lehtë përmes pajisjeve mobile (Android / iOS), u lejon përdoruesve një funksionim të rehatshëm dhe të largët, si dhe menaxhim të kamerës.

Moduli i përdorur Wi-Fi lejon komunikimin në distancë me kamerën për maksimumin deri në 50 m.

Specifika – Security Cameraskamer sigurie per ambiente te jashtme ibuy al

 • Kamera Sigurie
  1/2.7” 2MP Progresiv CMOS
 • dahua security cameras
 • Vizioni i Nates 10 metra disatnce
 • Lente Fikse 2.8mm
 • Fusha e pamjes 115 grade (H) 62 grade, (V) 137 grade
 • Video & Audio
 • Shkalla e Kornizes deri ne 15fps
 • Zmadhim Dixhital deri ne here
 • Audio me dy drejtime
 • Karte Memorie deri 64GB
 • Furnizim me energji elektrike DC 5V\1A
 • Pesha: 97g
 • Dimensionet: 120x66x33mm

Pajisje sigurie  ne Ibuy.al Dyqan Online

SKU: T-A22 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Dahua

LLoji

Pajisje Sigurie

color

Black with White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat