, ,

Kamer panoramike ne forme llampe – VR Cam

vr

3,800L

KAMER PANORAMIKE NE FORME LLAMPE – VR CAM

Kamer Wifi me pamje panoramike prej 360 grade.

Audio me dy drejtime: komunikoni me familjen, miqtë  aplikacioneve mobile dhe flisni me ta falas përmes kamerave të fshehura të sigurisë WiFi.

Kamera pa fishe  HD  1.3MP siguron qartësi të imazhit ditë / natë dhe kualitet të figurës.

Monitoroni shtepine, zyren dhe cdo ambient tjeter qe deshironi me kete kamer me rezolucion te larte HD.

Pamje panoramike 360 gradë, mbështet zbulimin e lëvizjes.  Aplikacionet per iPhone dhe Android të disponueshme për shikimin në distancë.

Plug & Play akses inteligjent pa vendosjen e IP përmes ruterave. Shumë e lehtë për operim dhe instalim.

Karakteristikat

 Materiali: ABS  

Pixel: 960P

Fusha e shikimit: horizontale 185 gradë / vertikale 185 gradë

Ndërfaqja: vidë standarde E27

Vizioni i natës: ndërrimi automatik i ngjyrës bardh e zi ditës dhe natës

Sinjali i rrjetit: mbështet WiFi Device

Pajisja mbështetëse: Android / IOS

Ruajtja: Karta / mbështetja TF 64G dhe më poshtë  

Hyrja audio: mikrofoni i integruar

Tensioni: AC100 – 240V, 50 – 60Hz


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: 1301202002 Kategori: , ,
brands

vr

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat