,

Kamera e sigurise per makinen me tre lente | Car DVR Cam


  • Perbehet me tre kamera.
  • Projektua me sensore.
  • Krijon rrotullim deri ne 170 grade.
  • Filmojne para, brenda dhe mbrapa makines.
  • Me ekran 4 inch

4,490L

KAMER SIGURIE ME TRE LENTE PER MAKINEN 

Kjo kamer eshte e perbere nga tre lente ne nje kamer te vetem te cilat filmojne para, mbrapa edhe brenda makines..

Kamera qe filmon para makines është Full HD 1080P, kurse kamerat e pasme dhe ajo e brendshme është 720P.

Ne ekranin e kesaj kameres mund te shfaqni vetem pamjet e dy prej tyre, te cilat i alternoni ju sipas deshires.

Jep cilesi te qarta edhe diten edhe naten.

E ideau me sensore te cilet porsa ndjejne qe dicka apo dikush shte afer makines suaj ju lajmeron duke aktivizuar alarmin.

SPECIFIKIMET

Rezolucioni: kamera e përparme 1080p, brenda kamerës 720p, kamera e pasme 720p.Kamer 4 inch full hd car dvr camera video produkt online iBuy al

Kamera e përparme: Kënd i gjerë 140 ° A + me gradë HD.

Brenda kamerës: kënd i gjerë eshte 110 °.

Kamera e pasme: kënd i gjerë eshte 120 °.

Formati i figurës eshte JPEG.

Formati i kompresimit eshte H.264.

Formati i videos eshte AVI.

Gjerësia e ekranit eshte  4,0 inç IPS ekran.

Karta e memories: TF (mbështetje max 32g).

Bli Online vetem ne iBuy.al| Paguaj ne dorezim

SKU: ECC-20070006 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
color

Black

LLoji

Kamer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat