, ,

Llampe LED me Sensore – Sensor Bright Produkt Online


KARAKTERISTIKA

  • Llampe ekonomike LED
  • Sensoret e integruar detektojne dhe japin sinjal mbi cdo levizje
  • Ideale per ambiente te brendshme dhe te jashteme
  • Me koke rrotulluese drejtuese
  • Ngjyra: E bardhe
  • Funksionin me bateri, ska nevoje per prize elektrike
  • E papershkueshme nga uji dhe rezistente ne kushte te keqija atmosferike
  • Dimensionet: 11 x 11 x 14 cm
  • Bateria: 4 x AA 1.5V

990L

LLAMPE LED ME SENSOR – BRIGHT

Llampe LED me Sensore – Sensor Bright Llamp – Produkt Online

Dizenjur per ndricimin e zonave te erreta, ne pjesen perpara, pas dhe anash baneses apo biznesit tuaj

E pershtatshme per ndricm gjate nates, teksa jeni duke punuar ose hyni ne shtepi dhe biznes

Detekton menjehere levizjet deri ne 3 meter distance dhe qendron e ndezur 20-30 sek

E vogel ne permasa, e merrni kudo me vete ne kamping ose udhetime te ndryshme

Ofron siguri dhe mbrojtje maksimale, ne rastet se shtepia juaj ndodhet ne nje zone te erret, pa ndricim

Pajisur me 7 mini llampa LED me efekt te larte ndricues, ajo mund te instalohet ne pozicione dhe kende te ndryshme

Porosit Online ne iBuy.al | Llamp LED me sensor

SKU: Llampe LED me Sensore-Sensor Bright Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat