,

Dahua Waterproof Camera – Kamera sigurie e jashtme D26

Dahua
Gjendje:

S’ka stok


Siguri dhe mbrojtje 24 ore 7 dite te javes

Ofron pamje dhe audio te qarte edhe ne distanca te largeta dhe erresire

E testuar

Cilesi e garantuar

Cmim i arsyeshem

15,500L

S’ka stok

Kamer Sigurie e Jashtme Dahua D26 – Outdoor Camera

Dahua Waterproof Camera | Kamera sigure e jashtme

Kamera me rezolucion HD dhe teknologjine H.265 per te kursyer me teper hapesire. Sensore 2MP merrni pamje te qarta te hapesirave qe deshironi te monitoroni. Me mikrofon te integruar per te degjuar gjithcka paster sikur te jeni prezente dhe ju. Vizioni i nates i cili ofron pamje te qarta dhe gjate nates. Rezistente ndaj ujit dhe kushteve te veshtira te motit. 

Cilesimet e saj | Outdoor Security Camera

 • Kamer Sigurie e Jashtme Dahua
 • Kamer Vezhgimi Dahua
 • Zbulimi i levizjes ne kohe reale
 • Ndertuar me mikrofon te integruar per nje komunikim te qete dhe te paster nga te dyja anet
 • Cilesia e larte e modalitetit Night Vision mundeson nje pamje te qarte deri ne 30 metra distance
 • Memorie fleksibel qe suporton SD Card, NVR ose Cloud Storage
 • Rrezistente ndaj kushteve te keqija atmosferike
 • Dahua Waterproof Secutiry Camera, certifikuar me IP67

  Specifikime

  1/2.7” MP CMOS
  Sensor 2MP
  Night Vision ne distance deri 30 metra.
  Lente 2.8mm
  Fushe pamje me kend 112 grade (H), 60 grade (V)
  Video & Audio
  H.265/H.264
  Zmadhim deri ne 16 here
  Karte Memorje deri ne 128GB
  Kamera e Jashtme rezistente ndaj kushteve te veshtira te motit IP67

   

  Nje game e gjere produktesh ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: T-D26 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Dahua

color

White with Black

LLoji

Pajisje Sigurie

1/2.7” MP CMOS
Sensor 2MP
Night Vision ne distance deri 30 metra.
Lente 2.8mm
Fushe pamje me kend 112 grade (H), 60 grade (V)
Video & Audio
H.265/H.264
Zmadhim deri ne 16 here
Karte Memorje deri ne 128GB
Kamera e Jashtme rezistente ndaj kushteve te veshtira te motit IP67

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat