, , ,

Mini Kamer HD 1080P

Te ndryshme

3,900L

MINI KAMER HD 1080P

Mund të shikoni ose regjistroni video të drejtpërdrejta kudo, në çdo kohë që dëshironi.

Monitoroni kamerën tuaj shtëpiake kur jeni në zyre me video dhe audio në të njëjtën kohë.

Monitoroni dhe regjistroni në të njëjtën kohë Regjistrimi automatik i videos kur hapni kamerën.

Bateri e rikarikueshme e integruar, rreth 45 minuta kohë baterie.

Karakteristikat

Regjistrimi audio dhe video në kohë reale

Raporti i rezolucionit 4k / 2k / 1080p / 720p

Funksioni i kamerës së rrjetit Wi-Fi IP

Suporton shikimin dhe kontrollin e largët të  smartphone

Këndi i shikimit të lentes 90/120 gradë

Suport për Regjistrimin e lëvizjes detektive

Suporton maksimumin e kartës microSD 128 GB

Koha e funksionimit të baterisë: 2 orë

Sistemi operativ : iphone ipad ose android

Tensioni i ngarkimit të baterisë: DC 5v


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Mini Kamer HD 1080P Kategori: , , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat