,

Pasqyre makine me dy kamera | Remax | Dyqan Online

Remax

6,890L

Pasqyre makine me dy kamera | Remax CX-03

Pasqyre makine me dy kamera | Remax

Cilesimet Kryesore  | 

 
Marka | Remax
Modeli | CX-03
Rezolucioni Video | 1080P
Rezolucioni Foto | 4000×3000
Gjeresia e kendit te shikimit | 170°
Ekran | 4.3inch LCD
Bateria | 1050mAh
Formati i videos | JPEG AVI
Formati i fotos | JPG
Regjistroni dhe para dhe pas makines. 
Sensor G, regjistrim automatik ne momentin kur ndodh ndonje goditje. 
Video cilesore dhe ne erresire.
SKU: pasqyre-makine-me-kamera-remax-cx-03 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat