, , ,

Mini Kamer Rregjistruese – SQ11


1,990L

MINI KAMER RREGJISTRUESE – SQ11

Kamer e  fshehte rregjistruese Mini Full HD 1080P. Me kënd të gjerë rregjistrimi  120 gradë.

Suporton kartë memorie deri ne  32 GB.

Sistemi i mbështetjes: Windows ME / 2000 / XP / 2003 / Vista, Mac OS, Linux.

Kamera me bateri litium 200mAh te integruar deri në 100 minuta rregjistrim.

Specifikasq11 minikamer bli online ibuy al

Kamer Mini e fshehte

Modeli: SQ11

Operon me sisteme Mac OS x 10.3.6 më lart, Win 7, Windows 2000 / XP / Vista

Suporton karte deri ne 32G

Kamer: 12MP

Rezolucioni i videos: 1080P

Rezolucioni i figurës: 12M

Lloji i baterisë: Bateri litiumi e integruar 200mAh

Mënyra e karikimit: Karikim USB nga PC

Koha e punës: Rreth 100 minuta në 1080P

Pesha bruto: 70g

Night vision

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat