, , , , ,

Llambë me drite LED – Football UFO Lamp

Te ndryshme

  • Abazhur me drite Led
  • Trasmetim i larte i drites. 
  • Jep dritë uniforme
  • Dizajn terheqes per femijet

 

1,500L

LLAMBE ME DRITE LED – FOOTBALL UFO LAMP

Abazhur me drite Led  i bërë me material PP të transmetimit të  lartë te drites..

Jep dritë uniforme të butë dhe të ndritshme.

 Trupi i llambës është bërë nga materiali ABS, i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj ndryshkjes.

Material alumini me përçueshmëri të lartë termike për të zvogëluar shumë nxehtësinë e llambave LED.

 Instalim i  cili behet mjaft  lehtë nga ju. Nje dizajn mjaft interesant dhe teper terheqes per femijet tuaj. 

 

Parametrat:llampe led bli online ibuy al

 Llambë UFO Futbolli 

Modeli: WW-UFO

Fuqia: Standard: 40W

Ngjyrat e bardhë – 30W

E kuqe, jeshile, blu, dritë shumëngjyrëshe – 25W

Permasat e mbyllur 12 * 12 * 14.8cm

E zgjeruar 24 * 24 * 14.8cm

Përdorni tensionin: AC85-265V 50 / 60hz

Lloji i bazës: Mbajtësi i llambës E27

 


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al!

 

brands

Te ndryshme

color

Blue, Green, Red, White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat