,

Adaptor Lightning me Porte Audio – Baseus L 51 3 in 1 Charger


1,590L

Adaptor Lightning me Porte Audio – Baseus L 51

Adaptor Lightning me Porte Audio – Baseus L 51 – Porosit dhe bli online ne iBuy.al me cmimin me te lire ne treg

Rimbushni me bateri telefonin tuaj shpejt dhe ne menyre te sigurt

Me 3 porta USB mund te karikoni deri ne 3 paisje njekohesisht

I mbrojtur nga qarku i shkurter, mbitensioni dhe mbinxehja

Integruar me cip inteligjent, shperndan shpejt dhe ne menyre efikase energjie elektrike

Degjoni muziken tuaj te preferuar me kufje 3.5mm, teksa rimbushni smartphonin

Realizoni thirrje telefonike pa duar

Ne permasa te vogla dhe dizanj modern mund ta merrni kudo me vete

Suporton te gjitha paisjet IOS 10 dhe me lart

SKU: adaptor-baseus-L51 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat